İnsan Kaynakları Politikamız
İLK-SER Bilişim Servisi olarak adaletli, şeffaf ve müşteri memnuniyeti odaklı servis bünyesinde çalışan personelin tüm servis imkanlarından yararlanmasına olanak tanıyan (etkinlik, aktivite, yardım, paylaşma, destek vb.) ve sonucunda şirket kültürü ve bağlılığı yüksek, mutlu, verimli, başarılı ve sağlıklı bir işgücü oluşturmayı hedefler.
Bu hedef doğrultusunda tüm servis imkanlarını kullanarak en yüksek verimlilikle iş potansiyelini arttırmak için 2 maddede projeleri geliştirmek çalışan personelin ihtiyaçları doğrultusunda ve değişen online dünyanın gelişimine ayak uydurarak hızlı ve verimli bir şekilde istikrarlı, başarılı bir yönetim anlayışını benimser.
MADDE 1

Yetenek & Yönetim ve Başarı

Çalışan personelin yeteneklerini geliştirmek, müşterilerin isteklerine anında cevap verebilecek ve ihtiyaçlarına en uygun şekilde sorunsuz bir çalışma sağlamak, gerekli durumlarda tüm birimlerin ortak bir fikir yürütmesiyle ortaya çıkabilecek sorunları ön görerek önlemler almak, personellerimizin kendilerini değerlendirmek için etkili bir şekilde performans analizlerinin yapılması gibi stratejileri servis bünyemizde kullanmakta ve uygulamaktayız.
MADDE 2

Sosyal & Şeffaf ve EŞİT

Bünyemizdeki tüm analiz, değerlendirme, raporlar ve çalışmalarımızı çalışan personelimiz ile paylaşıma sunarak gerekirse tüm kullanıcıların da gösterimine sunarak şeffaf bir politika izlenimine katkı sağlamaktayız.
Personelimiz ile sosyal etkinlikler ve aktiviteler yaparak sosyal bir çalışma ortamı sunmak içinde çalışmalarımız sürmektedir.

İnsan Kaynakları Politikası Maddeleri

  • Tüm Yeniliklere Açık Olmak
  • Etkin ve Verimli Bir Çalışma
  • Çözüm Odaklı Yaklaşım
  • Müşteri Odaklı Yaklaşım
  • Personel Memnuniyeti