İLK-SER Bilişim Servisi
“İLK-SER Bilişim” Kuruluş İsmi Olan Bölümde Bilişim Sektöründe Çeşitli Alanlarda Hizmetler Vermekteyiz Bölümümüzde Alanında Uzman Kişiler Tarafından Verilen Hizmetler Çeşitli Garanti Kapsamlarında Müşteriler İçin Uygulanır.
Uzman Ekiplerimiz Sayesinde Verilen Hizmetlerde Müşterilerin Memnuniyet Oranları Anketlerimizden Yola Çıkarak Son Yıllarda %100 Olarak Belirlenmektedir.

İLK-SER Hakkımızda Dijital Çözümler

İLK-SER Hizmetler

İLK-SER Bilişim Servisi olarak müşterilerimizin memnuniyeti açısından yazılım ve donanım ile ilgili çeşitli hizmetleri en iyi şekilde sunmaya çalışıyoruz

4
İLK-SER Yazılım Danışmanlığı Hizmeti

Yazılım Danışmanlığı

7
İLK-SER SEO Hizmeti

SEO Hizmeti

10
İLK-SER Sunucu Server Hizmeti

Sunucu Server

2
İLK-SER Dijital Reklam Hizmeti

Dijital Reklam

5
İLK-SER Kurumsal WebSite Hizmeti

Kurumsal Websitesi

8
İLK-SER Marka ve Pazarlama Hizmeti

Marka ve Pazarlama

11
İLK-SER Firewall Hizmeti

Firewall

3
İLK-SER Grafik Tasarım Hizmeti

Grafik Tasarım

6
İLK-SER Kişisel WebSite Hizmeti

Kişisel Websitesi

9
İLK-SER Sosyal Medya Danışmanlığı Hizmeti

Sosyal Medya Danışmanlığı

12
İLK-SER Mobil Yazılım Hizmeti

Mobil Yazılım

70+
Müşteriler
5+
Yıllık Tecrübe
35+
Yapılan Projeler
240+
Geri Dönüşümler
Ekibimiz

Başarımız, ekip çalışmasının ve teknik uzmanlığımız ve müşterilerimize tam hizmet çözümü sunan yenilikçi tarzımızın üzerine inşa etmenin bir sonucudur.

Firmamızın Tarihçesi

İLK-SER Bilişim Servisi Olarak müşterilerimize en iyi ve en kaliteli hizmeti sunabilmek adına 2018’den beri alanında profesyonel ekip arkadaşları ve yenilikçi fikir anlayışımızla çalışmaktayız.

2018

İLK-SER Telekom Kuruluşu
İLK-SER kuruluşunda "İLK-SER Telekom" isminde Kurulmuştur.

2019

İLK-SER Bilişim Servisi
İLK-SER Telekom isim ve ekip arkadaşları değişikliği ile "İLK-SER Bilişim Servisi" oldu.

2020

Yenilikçi Fikir Anlayışı
Firmamız yenilikçi fikir anlayışını çalışma prensibi haline getirerek servis bünyemize yeni ekip arkadaşları ile firmamızın hizmet bölümlerine "Sosyal Medya Danışmanlığı ve Grafik Tasarım" hizmetlerini ekledi.

2021

Online Geleceğe Bir Adım...
Hergün yenilenen teknolojiye uyum sağlamak adına servis bünyemizde bulunan teknoloji ağımızı genişleterek +9'dan fazla firma ile anlaşma sağlandı ve hem donanım hemde yazılım alanlarına (Sunucu-Server, Firewall) hizmetleri eklendi.

2022

Dijital Ekip
İLK-SER Bilişim Servisi olarak müşterilerimizin memnuniyeti, görüş ve önerileri bizim için değerlidir bu yüzden yeni yılda ekip arkadaşlarımıza ve hizmet ağımıza ek olarak "Mobil Yazılım ve Dijital Reklam" hizmetlerini ekleyerek daha kaliteli ve daha gelişmiş bir hizmet sunmaya çalışmaktayız.

2023

Farklılık & Dönüşüm
Son zamanlarda işletme ve firmaların yatırım aracı olan E-Ticaret sektöründe İLK-SER Bilişim Servisi olarak bir farklılık yenilik getirmek için İLK-SER Mağaza'yı kurduk ve "Online Alışverişte Bir Yenilik" fikir anlayışını benimseyerek bu yönde çalışmaları sürdürmekteyiz.
section_timeline2
Müşteriler Hakkımızda Ne Diyor?

İLK-SER Bilişim Servisi olarak müşterilerimizin geri dönüşlerini dikkate almaktayız. Birlikte çalıştığımız yöneticiler, işletme sahipleri, firmalar vb. hakkımızda ne düşünüyorlar.

İLK-SER Bölümler

Hizmet

İLK-SER Bilişim
Kurumsal sayfamız olarak bilinmekte yaptığımız projeler ve sağladığımız tüm hizmet bilgileri bu bölümde yer almaktadır.
Bilgi ve Danışmanlık İçin

Satış

İLK-SER Mağaza
İşyerleri, Mağazalar, Çeşitli Toptancılar vb. gibi firma veya şahıs şirketlerinin Ücretsiz bir şekilde mağaza açarak ürünlerini veya hizmetlerini satabilecekleri alandır.
Mağazaya Git

Yardım ve Destek

İLK-SER Forum
Müşteri ve üyelerimiz için açılmış bilgi paylaşımlarının, ürün incelemelerinin, genel paylaşımların ve daha birçok konunun konuşulduğu tamamen Ücretsiz bir platformdur.
Forum'a Git