Şikayet Yönetimi Nedir?
Müşterilerin veya Kullanıcıların Aldıkları Hizmet veya Ürünler İle İlgili Yaşadıkları Sorunları veya Memnuniyetsizlikleri Bildirdiklerinde Firmamız Bünyesinde Tarafsız ve Tamamen Müşteri Memnuniyeti Odaklı Değerlendirilen Şikayetlerin Yönetimidir. Bu Bünyede Şikayetler Hızlı Bir Şekilde Kanuni Yapılarla Güvenli ve Gizliliği Göz Önünde Bulundurarak Çözümlere Ulaştırmayı İLK-SER Bilişim Ekibi Olarak Yapmaktayız.
Şikayet Yönetim Politikası Nedir
Şikayet Yönetim Politikası Çözüme Ulaştırma
Çözüme Ulaştırma ?
İLK-SER Bilişim Ekibi Olarak Üyelerimizin, Kullanıcılarımızın veya Müşterilerimizin Bize İlettikleri Sorun ve Sıkıntıları En Hızlı ve En Güvenli Şekilde Çözüme Ulaştırmak İçin Profesyonel Ekibimiz Tarafından Çalışmalar Sürdürülmektedir.
Geri Bildirim ve Dönüşüm
İLK-SER Bilişim Ekibi Olarak Üyelerimizin, Kullanıcılarımızın veya Müşterilerimizin Sorunlarını, Sıkıntılarını veya Herhangi Bir Problemlerini Profesyonel Ekibimiz Tarafından Çözüme Ulaştırdıktan Sonra İlgili Kişi, Kurum veya Kuruluşlara Gerekli Düzenlemeler Eşliğinde Anketlerimiz ve Değerlendirme Bölümlerimiz Sayesinde Kendi Eksiklerimizi Hem Geliştirmeyi Hem de Müşteri Memnuniyeti Kazanmayı Hedefliyoruz.
Şikayet Yönetim Politikası Mutlu Memnun