İLK-SER Bilişim Servisi Hizmetleri
İLK-SER Bilişim Servisi olarak dijital çözümlerimizden faydalanabilmek için istediğiniz hizmetimizden teklif alarak işe başlayabilirsiniz. Tekliflerimiz sizin ihtiyaçlarınıza en uygun şekilde hazırlanıp tarafınıza (vermiş olduğunuz iletişim kanallarından bir veya birden fazlası ile) gönderilmektedir.
Kurumsal Websitesi

Kurumsal Web Sitesi

Bir Telefoncu, Bakım Servisi, Halı Yıkama vb. Firma Yöneticisi Olabilirsiniz Günümüzde Teknoloji Bu Kadar Gelişmişken Sizde İnternette Yerinizi Almalısınız En Azından Firmanızı Tanıtan Kurumsal Tanıtım Sitesiyle İşe Başlayabilirsiniz.
Teklif Oluştur
Kişisel Web Sitesi

Kişisel Web Sitesi

Bir Fotoğrafçı, Blogger, İş Adamı Yada Sıradan Biri Olabilirsiniz Ama Kendinizden, Çektiğiniz Fotoğraflardan, Yaptığınız Etkinliklerden Yada İlgi Çekici Konulardan Bahsedeceğiniz Kişisel Bir Websitesi Kurabilirsiniz.
Teklif Oluştur
E-Ticaret

E-Ticaret

Günümüzde Yeni Kurulan Ufak Çaplı Bir E-Ticaret Sitesi "100 Binin" Üstünde Ziyaretçi Trafiği Alıyor ve Günlük En Az "200 Adet" Ürün Satışı Gerçekleştiriyor. Sizde Düşünmeyi Bırakın ve Bizim Desteğimiz İle Hemen Satış Yapmaya Başlayın.
Teklif Oluştur
SEO Çalışması

SEO Hizmeti

Sitenizi Tanıtmanın En İyi Yolu Dijital Reklamcılık Ama Dijital Reklamcılıktan Önce Sitenizin SEO Analizi ve SEO Çalışması Sizi Rakiplerinizden 1 Adım Değil 2-3 Adım Öne Taşıyacaktır.
Teklif Al
Grafik Tasarım

Grafik Tasarım

Sıradan Olmayın Siz Daha Şık, Daha Modern ve Daha Hızlı Bir Tasarımı Hakediyorsunuz ve Biz de Size Bunu Sunmak İçin Elimizden Gelenin Fazlasını Yapıyoruz.
Teklif Al
Sosyal Medya Danışmanlığı

Sosyal Medya Danışmanlığı

Günümüzde Sosyal Medya Platformları Çoğaltmakta ve Hangi Sosyal Medya Platformlarında Hangi Stratejik Yöntemi İzleyeceğinizi Bir Profesyonel Ekip Tarafından Destekle Kolayca Gerçekleştirin.
Teklif Al
Yazılım Danışmanlığı

Yazılım Danışmanlığı

Birçok Danışmanlık Hizmetimiz Sizleri Bekliyor Detaylı Bilgi İçin Web Sayfamızı Ziyaret Edebilirsiniz.
Teklif Al
Dijital Reklam

Dijital Reklam

Sitenizin Tasarımı Çok İyi Olabilir Yada Siz İşinizi Çok İyi Yapıyorsunuzdur Ama Bundan Müşterilerinizin Yada Okurlarınızın Haberi Yoksa Sitenizi Ziyaret Eden Kişi Sayısı da Oldukça Düşük Olacaktır. Bizim Desteğimiz İle Sitenizi Dijital Dünyada Reklamını Yapalım.
Teklif Al
Marka ve Pazarlama

Marka ve Pazarlama

Kampanya Yönetimi, Marka Dili, Hedef Kitle Analizleri, İletişim Stratejisi, Marka Konumlama, İstek ve İhtiyaç Araştırması Gibi Profesyonel İşler Profesyonel Bir Ekip İşidir.
Teklif Al
Sunucu-Server Hizmeti

Sunucu & Server

Sunucu - Server İşlemlerinde Donanım Desteği ve Yazılım Kurulum, Bakımları Hizmetini Sağlamaktayız. Firmanızda Kullanıma Hazır Şekilde Sunucu - Server Hizmeti İstemez Misiniz?
Teklif Al
Firewall Hizmeti

Firewall

5651 Sayılı Kanun Gereğince Kurum ve Kuruluşlarda Zorunlu Hale Gelen Bu Hizmetten Teklif Alarak Yararlanmak İstemez Misiniz?
Teklif Al
Mobil Yazılım

Mobil Yazılım

Mobil Yazılım Uzmanlarımız Tarafından İsteğinize ve İhtiyacınıza Uygun Mobil Uygulama Oluşturmak İçin Doğru Yerdesiniz Siz İsteyin Biz Yapalım. her Alanda ve Her Tasarımda Mobil Uygulama!
Teklif Al
ILK SER Bilisim Ozel Demo Hizmeti Kapak